معرفی شرکت

این شرکت از سال 1361 تحت عنوان گروه حمل و نقل قربانی فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین شروع و سپسبه نام شرکت سنگین سازه حمل تحت شماره ثبت 10220 تغییر نام داده است.

شرکت سنگین سازه توانسته در امر جابجایی ماشین آلات، تجهیزات سنگین و فوق سنگین نقش به سزایی را در صنعت حمل و نقل ایفا کند. از آنجایی که حمل محموله های سنگین و فوق سنگین می بایست از طریق جاده های فرعی و مسیر های انحرافی همراه با عملیات جاده سازی و ترمیم مسیر با مراقبت های ویژه صورت گیرد، این شرکت توانسته با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، کارشناسان مجرب و محاسبات دقیق مبادرت به حمل این محموله ها با ضریب ایمنی بالا نماید و با توسعه ناوگان حمل و نقل و خرید محور های بوژی با قابلیت ترکیب طولی و عرضی، کشنده های پرقدرت بنز و ماک، انواع کمرشکن ها و همچنین تجهیزات تخلیه و بارگیری شامل انواع جک های هیدرولیکی و جرثقیل در بسیاری از پروژه های عمرانی به ویژه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی نیروگاهی و فولاد انجام وظیفه نماید. مهمترین ابزار سنجش عملکرد ما اندازه گیری میزان رضایت مشتریان است.


مشتری می تواند قبل از سفارش کار، از جلسات مشاوره متخصصین شرکت بهره لازم را کسب کرده به طوری که در این جلسات، کارساز ترین و کم هزینه ترین راهکار برای حمل و تخلیه محموله ها به مشتری پیشنهاد میگردد


حصول اطمینان از رضایتمندی مشتری، استفاده از تکنولوژی نوین و کسب موقعیت مناسب در بازار رقابتی از جمله اهدافی است که در راستای توسعه و رشد شرکت  دنبال می نماید.